SVEN JONSON. Farvelitografi.

SVEN JONSON. Farvelitografi.
389989. SVEN JONSON. Farvelitografi.

Undervandsbåd. Signeret og nummereret 247/310 ex. 41x33 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besøg: 883