BILLED/SPEJLRAMMER, 1 par, pyramide mahogni, 18/1900-tallet.

389958. BILLED/SPEJLRAMMER, 1 par, pyramide mahogni, 18/1900-tallet.

Ydermål 41 x 29, spejl/billede mål 33 x 21 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 829