MAKE-UP BORD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

389885. MAKE-UP BORD, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Med 2 drejelige spejle på hver side.
Længde 96, bredde 40, højde 132 cm.

Mindre slitage og mindre tab af finer samt stødmærker, spejlglasset med pletter og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.034