GARDEROBE, Art Nouveau, 1920'erne.

389861. GARDEROBE, Art Nouveau, 1920'erne.

Egetræ. Indretning med træspejle. Trækhåndtag af støbt messing.
Længde 72 cm, bredde 52 cm, højde 179 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.304