MÅRTEN GARBRING, olie på lærred, signeret -81.

38978. MÅRTEN GARBRING, olie på lærred, signeret -81.

Motiv med heste på grønt græs. 62 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.830