BORDSKE, sølv, Arvid Floberg, Stockholm 1770.

389767. BORDSKE, sølv, Arvid Floberg, Stockholm 1770.

Længde 21 cm.
Stemplet med årstal M.
Vægt 56 g.

Alder og Brugsslitage, god stand.
Ejerskabsindskrift.
Der er spor af klæbemiddel fra etiketten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 21 cm.
Stemplet med årstal M.
Vægt 56 g.

Ejerskabsindskrift.

Antal besøg: 1.729