E-BIKE, „Off Course“, 28 tommer.

3896907. E-BIKE, „Off Course“, 28 tommer.

Batteri og oplader er tilgængelige.
Cykellåst, nøgle mangler.

Brugsslitage, snavs, rustfjernelse
Håndtag med slid, skader
Ikke funktionstestet
Nøgler til cykel og batteri mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cykellåst, nøgle mangler.

Håndtag med slid, skader
Ikke funktionstestet

Antal besøg: 702