BO NILSSON. Olie på panel.

BO NILSSON. Olie på panel.
3895948. BO NILSSON. Olie på panel.

komposition med børn, signeret, 80x90 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 382