ALTO CLE 8 kompressor/begrænser.

3895792. ALTO CLE 8 kompressor/begrænser.

Højde ca. 9 cm, bredde ca. 48 cm, dybde ca. 23 cm.

Brugsslitage, starter vid test, netledning mangler. Funktionel garanti leveres ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 372