CLIPS, Gripoix, Frankrig.

CLIPS, Gripoix, Frankrig.
3895745. CLIPS, Gripoix, Frankrig.

Gulfarvet metal og glas i pâte de verre teknik. højde ca. 4 cm. Stemplet FRANKRIG.

Slid og slitage. En klo med limning. Eventuelt omarbejdede skespænder eller brocher.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 331