KARMSTOL, engelsk stil, sidste halvdel af det 20. århundrede.

389472. KARMSTOL, engelsk stil, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Bredde 57 cm. Dybde 50 cm. Ryghøjde 80 cm. Sædehøjde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 866