XAVIER BLANCH PLA. havn.

XAVIER BLANCH PLA. havn.
3894250. XAVIER BLANCH PLA. havn.

Blandede medier på papir.
Signeret.
48,5x63 cm.

Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Forgyldt træramme og beskyttelsesglas.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Blandede medier på papir.
Signeret.
48,5x63 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 281