KORT/KORT, gravering. Den Botniske Bugt. Kungl. Søfartsforvaltningen. Første halvdel af det 20. århundrede.

389402. KORT/KORT, gravering. Den Botniske Bugt. Kungl. Søfartsforvaltningen. Første halvdel af det 20. århundrede.

75 x 110 cm.

Brug/aldersslitage, skader, pletter, gulfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

75 x 110 cm.

Antal besøg: 727