Pegepind, sølv, 1957.

Pegepind, sølv, 1957.
3893836. Pegepind, sølv, 1957.

Pegepind, sølv. Med gravering „D.A. 1957 Fra klasse 6A“,
Stemplet EFO, kattefod, G9 (1957)
Længde ca. 29,5 cm

Vægt ca. 64 gram.

Overfladeslitage.
Med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 29,5 cm

Vægt ca. 64 gram.

Overfladeslitage.
Med gravering.

Antal besøg: 181