Snap-lock pistol, dobbelttøndet. Muligvis belgisk.

3893595. Snap-lock pistol, dobbelttøndet. Muligvis belgisk.

Beslag med gravering, skåret valnød, rørlængde 19cm, i alt 36cm. Kaliber 12mm. Spænder i henholdsvis to og 1 position.

Brugsslitage, ingen opladningsstift.

Tema

Arms & Armour

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Arms & Armour

Antal besøg: 603