ANNI. LYS, 2 stk, keramik Amie Stålkrantz, Linköping, sign.

389294. ANNI. LYS, 2 stk, keramik Amie Stålkrantz, Linköping, sign.

Højde ca. 10-12 cm.

Brugsslitage. Mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 10-12 cm.

Antal besøg: 1.115