VINYLPLADER ca. 80 LP 60'er.

VINYLPLADER ca. 80 LP 60'er.
3892538. VINYLPLADER ca. 80 LP 60'er.

Herunder Tom Jones, The Spotnics, etc.

Brugsslitage, dæksler med skader, ridser opstår, ikke fuldt afsluttet.

Tema

Vinyl records

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Vinyl records

Antal besøg: 310