BØRNESENG, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

389253. BØRNESENG, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

Hvidlakeret. Oplukkelig låge. Længde 119 cm, bredde 59 cm, højde 112,5 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, slidt maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.733