KJELL LUNDBERG. Olie på Panel, signeret.

389232. KJELL LUNDBERG. Olie på Panel, signeret.

Ca. 63x98 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 63x98 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.256