FRANCISCO TOLEDO. Unavngivet.

FRANCISCO TOLEDO. Unavngivet.
3890640. FRANCISCO TOLEDO. Unavngivet.

Blæk på papir, signeret med blyant.

ca. 47 x 65 cm.

Rammemål: 48 x 66 cm.

Proveniens: Galerie Daniel Gervis, 34 rue du Bac, Paris.
Svensk privat samling.

Ikke undersøgt uden for rammen. Bølget papir.

Tema

Autumn Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 47 x 65 cm.

Rammemål: 48 x 66 cm.

Svensk privat samling.

Tema

Autumn Quality Auction

Antal besøg: 343