Kommode. Rococo stil, med marmor top.

3889990. Kommode. Rococo stil, med marmor top.

Kommode med intarsia.
Længde ca. 80 cm.
Bredde ca. 45 cm.
Højde ca. 75 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommode med intarsia.
Længde ca. 80 cm.
Bredde ca. 45 cm.
Højde ca. 75 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 387