FOODPROCESSOR med tilbehør, Assistent, Elektrolux.

3888852. FOODPROCESSOR med tilbehør, Assistent, Elektrolux.

Tilbehør i skabe.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage, pletter, ridser. Skader snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilbehør i skabe.

Antal besøg: 230