LOFTSLAMPE, „Octo 4240", Secto Design.

3888218. LOFTSLAMPE, „Octo 4240", Secto Design.

Højde ca. 67 cm.
Diameter ca. 55 cm.

Brugsslitagekontakt mangler.
Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 67 cm.
Diameter ca. 55 cm.

Brugsslitagekontakt mangler.

Antal besøg: 490