SOVEVÆRSBORD, et par, 1950'erne / 60'erne.

388781. SOVEVÆRSBORD, et par, 1950'erne / 60'erne.

Mahogni, længde ca. 44, bredde 33, højde 60 cm.

Slitage, ridser, stød. En sag med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 548