ELISABETH VELLACOTT (1905-2002). ANGLESEY STRAND.

3887733. ELISABETH VELLACOTT (1905-2002). ANGLESEY STRAND.

Litografi, signeret og dateret 53 med blyant
Sikt 26 x 38cm.

Ikke undersøgt uden for rammen; billedstørrelse angivet andetsteds som 28,5 x 46 cm; let krølning, tidstoning og monteringsfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sikt 26 x 38cm.

Antal besøg: 175