GUNNAR JANSER. Mixed media, signeret og dateret 59.

388637. GUNNAR JANSER. Mixed media, signeret og dateret 59.

Ca. 21x37 cm.

Løs ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 21x37 cm.

Løs ramme.

Antal besøg: 1.508