DAVID EKBERG. Olie på lærred, signeret og dateret -48.

388620. DAVID EKBERG. Olie på lærred, signeret og dateret -48.

Ca. 32x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.230