SKÅL, glas, 2 stk, Bertil Vallien og Vicke Lindstrand.

388562. SKÅL, glas, 2 stk, Bertil Vallien og Vicke Lindstrand.

Skål, blå, Bertil Vallien, Boda, højde 9 cm Skål, gennemsigtig, Vicke Lindstrand, Kosta, højde 10 cm.

Brugsslitage Ridser og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage Ridser og snavs.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 742