NILS LANDBERG. Tulipanglas, Orrefors, signeret.

388552. NILS LANDBERG. Tulipanglas, Orrefors, signeret.

Mærket Orrefors Expo, 312-57 Højde 46 cm.

Lidt Brugsslitage Svag kalkkant i bunden af koppen.

Kunstner/designer

Nils Landberg (1907–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Nils Landberg (1907–1991)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.183