BANG & OLUFSEN, design David Lewis, model Beosystem 2500.

3884712. BANG & OLUFSEN, design David Lewis, model Beosystem 2500.

Med vægbeslag. Længde 83 cm. Højde 37 cm.

Der ydes ingen funktionel garanti. Brugsslitage. Ingen fjernbetjening. Glasdørene mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 630