KAVIAR SKÅL, nysølv og glas, 20. århundrede.

38843. KAVIAR SKÅL, nysølv og glas, 20. århundrede.

Højde ca 11 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 11 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.277