LAMPER, 2 stk, jugendstil, slutningen af det 20. århundrede.

38841. LAMPER, 2 stk, jugendstil, slutningen af det 20. århundrede.

Væglampe, stel af messing, 3 lyspunkter med gule/grønne glasskærme. Højde 53 cm.
Vindueslampe, engel, en lys plet med orange/grøn farvet glas.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.185