KENNETH SJÖÖ. Landskab. Olie på lærred, signeret.

388404. KENNETH SJÖÖ. Landskab. Olie på lærred, signeret.

27 x 41 cm.

Nogle små ridser.

Kunstner/designer

Kenneth Sjöö (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 41 cm.

Nogle små ridser.

Kunstner/designer

Kenneth Sjöö (Født 1944)

Antal besøg: 6.116