KOBBER, 19./20. århundrede.

KOBBER, 19./20. århundrede.
388363. KOBBER, 19./20. århundrede.

Blandt andet yderfor med løvemacarons, kaffekander og forme.
Største diameter ca 40,5 cm.

slitage, skader, buler, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Største diameter ca 40,5 cm.

Antal besøg: 1.009