JOSEF EKBERG. Vase, stentøj, "Sgrafitto", 1914, Gustavsberg.

388280. JOSEF EKBERG. Vase, stentøj, "Sgrafitto", 1914, Gustavsberg.

Højde 28 cm.
Signeret og dateret.

Alder og Brugsslitage.

Kunstner/designer

Josef Ekberg (1877–1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 cm.
Signeret og dateret.

Alder og Brugsslitage.

Kunstner/designer

Josef Ekberg (1877–1945)

Antal besøg: 1.452