Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Växjö Auktionskammare
Kunst
Malerie
SEVERIN NILSON. Landskab med gård. Olie på Panel, signeret.
388265. SEVERIN NILSON. Landskab med gård. Olie på Panel, signeret.
28,5 x 47 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
28,5 x 47 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Växjö Auktionskammare
Antal besøg:
1.891