BORDLAMPE, Stringberg model, begyndelsen af det 20. århundrede.

3881962. BORDLAMPE, Stringberg model, begyndelsen af det 20. århundrede.

Fod af sort jern. Skærm lavet af orange glas. Diameter ca. 25, højde 42 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. Skær kabel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 257