WILHELM HENNING. Olie på Panel, signeret.

388099. WILHELM HENNING. Olie på Panel, signeret.

19 x 14 cm.

Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Wilhelm Henning (1899–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

19 x 14 cm.

Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Wilhelm Henning (1899–1955)

Antal besøg: 1.330