HIGH HAT i HATTASK, formentlig England, omkring århundredeskiftet 18/1900.

388056. HIGH HAT i HATTASK, formentlig England, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Størrelse 57.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 57.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.017