SKÆNK, mahogni/fyr, nyrenæssance.

388044. SKÆNK, mahogni/fyr, nyrenæssance.

Længde 107, bredde 48, højde 110 cm.

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.031