ERIC GRANQUIST. olie på panel, usigneret.

3880186. ERIC GRANQUIST. olie på panel, usigneret.

Ca. 120x83 cm.

Ridser, pletter. Ikke ram.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 120x83 cm.

Ridser, pletter. Ikke ram.

Antal besøg: 370