SPISESTUEBORD / SØJLEBORD, 1900-tallet.

387995. SPISESTUEBORD / SØJLEBORD, 1900-tallet.

Rund bordplade med timeglasformet piedestal.
Diameter 113 cm, højde cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 113 cm, højde cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 781