MESSINGSKÆRM, 18-1900 tallet.

MESSINGSKÆRM, 18-1900 tallet.
387982. MESSINGSKÆRM, 18-1900 tallet.

112 x 55 cm.

Slitage, ridser stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

112 x 55 cm.

Slitage, ridser stødmærke.

Antal besøg: 442