BÖCKER, Malmö Stads Historia, 4 bind, anden halvdel af det 20. århundrede.

387706. BÖCKER, Malmö Stads Historia, 4 bind, anden halvdel af det 20. århundrede.

28 x 19 cm.

Brugsslitage Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

28 x 19 cm.

Brugsslitage Ikke gennemgået.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 801