Bordservice, 14 stk., Rörstrand 1900-tal.

3876285. Bordservice, 14 stk., Rörstrand 1900-tal.

3 stk. plader, diameter 24 cm,
4 stk. plader, diameter 20 cm,
2 stk. dybe plader, diameter 20 cm.
Skål, diameter 18 cm.
4 stk. tønde, længde 26-34 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål, diameter 18 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 210