BAKKE, nysølv, England, omkring århundredeskiftet 18/1900.

387567. BAKKE, nysølv, England, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Dekoration i form af druer i relief og indgraverede bladranker. Længde 80 cm, bredde 47 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, skrammer. Bagside med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 899