BORDLAMPE, sten, signeret Kåre J, Öland, 19/2000 tallet.

387562. BORDLAMPE, sten, signeret Kåre J, Öland, 19/2000 tallet.

Højde, eksklusiv skærm, 35 cm.
Stenværket af Kåre Johansen.

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stenværket af Kåre Johansen.

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Antal besøg: 3.081