HYLDER og BÆNK, 3 dele, teaktræ, 1960'erne.

387554. HYLDER og BÆNK, 3 dele, teaktræ, 1960'erne.

2 hyldersektioner med hver 2 hylder. 1 bænk med to skuffer. Hyldesektioner, længde 90 cm, dybde 22 cm, højde 72,5 cm. Bænk, længde 90 cm, dybde 42 cm, højde 40 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.001