FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAF.

FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAF.
387476. FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAF.

Signeret og nummereret, kopi 96/100.

God stand, minimale brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.485