HERREARMBÅND, Georg Jensen, sterlingsølv.

387467. HERREARMBÅND, Georg Jensen, sterlingsølv.

Diameter 29 mm, rektangulær urkasse i sterlingsølv, stemplet 925 s, analog og digital urskive, design Lene Munthe, ref. nr. 353, originalt armbånd og spænde, quartz værk med bl.a. tidtagning.

Brugsslitage, mindre ridser på bagkassen, virker ved test.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.648